dörtel reklam hizmetleri

web tasarım, grafik tasarım, logo tasarım, grafik ve tüm matbaa hizmetleri

Bursa Matbu Evrak

Posted on

Bursa Matbuu Evrak

Bursa Matbu Evrakları kaliteli kağıtlar üzerine istediğiniz renkler de hazırlıyoruz. Otomatik baskı makinelerimiz de kullanacağınız evraklar için en uygun gramaj kağıt kullanılarak fatura, irsaliye, sürekli form ve tahsilat makbuzu gibi ürünleri sizlere sunuyoruz.

Firmamız Bursa Osmangazi Bağlarbaşı mahallesin de faaliyet göstermektedir. Dörtel Reklam ve Matbaa hizmetleri olarak, matbaa ile ilgili her işinizi en kısa süre de sizlere hazırlayabiliriz. Tüm Türkiye geneline matbu evrakların gönderimini yapmaktayız. Özellikle fabrikaların kullandığı iş takip formları, tahsilat makbuzları, yemek fişleri, mesai takip formları, giriş çıkış formları, fatura, sevk irsaliyesi ve sürekli form işlerini hazırlıyoruz.

Dörtel Matbaa tüm Türkiye’ye otomatik kaşe gönderimi yapmaktadır. Firmanızın kaşe ihtiyacı var ise KASECI.COM sitemizi ziyaret ederek en uygun modelleri ucuz fiyatlara sipariş edebilirsiniz.

Bursa Fatura Basımı

Bursa fatura basımı yapan bir çok firma bulunmaktadır. 2006 Yılından beri tüm Bursa’ya fatura basımı yaparak esnaf ve mükelleflere bu hizmeti en kısa süre de ve en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bizden fiyat alarak değerlendirmenizi ve kullandığımız ürünlerin kalitesini incelemenizi istiyoruz.

Bursa Matbu Evrak
Bursa Matbu Evrak

Eğer bir iş yeri sahibi iseniz ihtiyacınız olan sadece fatura olmayacaktır. Tüm maliye ile ilgili işlerinizi en uygun fiyatlarla sizlere getirebiliriz. Bursa irsaliye basımı veya Bursa fatura basımı gibi aramalar da sizlere ulaşabilmek adına web sayfamızı kurduk. Kendimizi sektör de geniş bir müşteri çevresi oluşturmuş firma haline getirmeyi planladık.

Fatura basımı renkli oluyor mu?

Fatura basımı, irsaliyeli fatura, sevk irsaliyesi, tahsilat makbuzu ve sürekli form gibi ürünlerin basımın da kullanılan otokopili kağıtların üzerine tek renkli, iki renkli, üç renkli ve dört renkli baskılar yapılabiliyor. Fatura basımın da genellikle nüsha renkleri farklı olması gerekiyor. 1. Nüsha beyaz, 2. Nüsha mavi 3. Nüsha sarı olması gerekiyor hal böyle olduğun da her renk her nüsha için ayrı bir görünüm vermektedir.

Ancak faturaların 1. nüshaların da baskı kalitesi %100 belli olmaktadır. Fatura ebat ölçüleri genellikle A/5 ve A/4 olarak kullanılmaktadır. A/5 Fatura ölçüsü 14,7 cm x 210 cm olarak hazırlanır. A/4 Boyutu ise 21 cm x 29,7 cm olarak hazırlanmaktadır.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

0224 245 01 16

0543 245 16 16