dörtel reklam hizmetleri

web tasarım, grafik tasarım, logo tasarım, grafik ve tüm matbaa hizmetleri

Otomatik Kaşe

Posted on

Otomatik Kaşe

Geçmiş zaman da mühür olarak bilinen ve yaygın şekil de kullanılan saplı mühürlerin yavaşça rafa kaldırılmakta. Saplı mühürlerin yerini otomatik kaşe alarak daha hızlı ve kaliteli ürün ile çalışma fırsatımız doğmuştur. Üretilen yeni nesil mühürlerin kullanımı kolay ve daha uygun maliyetler ile elde edilmektedir. Kaşeler artık bireysel veya kurumsal firmalar tarafından kullanılmaktadır. Öğretmen, doktor, hemşire, müdür, avukat ve hakim gibi sürekli kaşe ve mühür ile iş gören mevkiler kaşeleri daha sık kullanmaktalar. Her şahıs ve şirket firmasının ofisin de bulunması gereken bir üründür kaşeler. Her şehir de kaşe üretimi yapan ve en uygun fiyatlarla kaşe siparişi alan işletmeler bulunmaktadır. Web sitemiz üzerin de bulunan kaşe çeşitlerini inceleyerek kendinize uygun olan kaşeyi sipariş ederek 3 iş günün de teslim alabilirsiniz. Belirtilen fiyatlar aralığın da kargo hizmetimiz ücretli/ücretsiz olarak belirlenmiştir. Her siparişiniz sizlerin belirttiği renk ve ölçüler doğrultusun da gönderilmektedir. Otomatik kaşe ölçüleri değişkenlik göstermektedir, her kuruma özel ve kişiye özel ölçüler sunulmaktadır. Siparişinizi ürünü detaylı inceleyerek vermeniz, teslimatı hızlandırmak açısından önemlidir. Lütfen otomatik kaşe siparişlerinizi ürünün detaylarını kontrol ederek sepetinize ekleyin.

Otomatik Kaşe Modelleri

Otomatik kaşe modelleri arasın da daire, kare, dikdörtken şeklin de sıralanmaktadır. Her modelin kendine has bir ölçüsü bulunmaktadır, otomatik kaşeler kategorimiz de bu ürünleri incelemeniz mümkündür. Ürünler arasın da kıyas yapmak istiyorsanız, modelleri sepetinize ekleyerek arasında ki farkı inceleyebilirsiniz. Tercih edilen modeller özellikle sırdaş 911 ve sırdaş 913 nolu kaşelerdir. Öğretmen kaşesi, Hemşire kaşesi, Doktor kaşesi, ünvan kaşesi, şirket kaşesi olarak kullanılan sırdaş 913 nolu otomatik kaşe modelleri bir çok sektör de tercih edilen üründür. Kaşe modelleri arasın da renk seçenekleri mevcut olup özel renkler seçme imkanı sunuyoruz, belirtilen renkler standart üretilmiş kaşelerdir. Ürün sayfasın da kaşe dış rengi ve kaşe baskı rengini seçerek özel kaşe sahibi olabilirsiniz. Size gönderilen ürünler içerisin de otomatik kaşe ve kaşe keçesidir, istediğinizle birlikte yedek keçe siparişini de sepetinize ekleyebilirsiniz.

Otomatik Kaşe Fiyatları

Kaşe ve mühür fiyatlarını ürün sayfamız da incelemeniz mümkündür. Otomatik kaşe, saplı kaşe, numaratör kaşe ve cep kaşeleri bulabileceğiniz kaseci.com’da işinize yarayacak en uygun fiyatlarla kaşe sahibi olabilirsiniz. Bir çok farklı model bulunmakta olup her modelin kendine özel fiyatı belirlenmiştir. Tercihiniz doğrultusun da kaşe fiyatları değişmektedir, lütfen sipariş edeceğiniz kaşenin fiyatlarını inceleyerek sipariş geçiniz. Belirtilen fiyatlar aralığın da sepete eklenen ürünlerin size ulaştığın da ödemeniz gereken tutar ekranınız da görünecektir. Sistemimiz de bulunan kaşelerin fiyatları minimum 19,90 tl den başlayarak 99 tl ye varan fiyatlar mevcuttur. 30 tl altın da siparişlerinize kargo ücreti yansıtılmaktadır, eğer 19,90 tl olan kaşelerden 2 adet sipariş verdiğiniz de kargonuz ücretsiz olacak ve sadece 39,80 tl ödemiş olacaksınız. En uygun otomatik kaşe fiyatları ile 13 yıl boyunca sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz..

Otomatik Kaşe Neden Tercih Ediliyor?

Otomatik kaşelerin tercih edilme sebepleri değiştiriliyor olması ve mürekkep tazelenebiliyor olmasıdır. Sahip olduğunuz kaşe eğer yeni nesil otomatik kaşe ve baskı yapıldığın da yazılar da bir problem görünüyorsa, kaşe lastiğini değiştirmeniz gerekmektedir. Otomatik kaşeler de bu avantaj tercih edilme sebebi olarak görülmektedir. Kaşe mürekkebiniz de azalma olmuş olabilir bunun için de kaşe keçelerini değiştirmeniz ve mürekkebinizi yenilemeniz yeterli olacaktır. Sitemiz de kaşe keçeleri bölümün de istediğiniz ebatlar da keçe siparişi verebilirsiniz. Genel olarak otomatik kaşelerin neden tercih edildiğine dair net bilgi bu şekildedir. 

Otomatik Kaşe
Otomatik Kaşe

KAŞE SİPARİŞ ETMEK İSTİYORSANIZ TIKLAYIN.